Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka nad Popradem wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zajmuje się organizacją pobytów integracyjnych. Zróżnicowanie jakim cechują się imprezy integracyjne od kilku lat cieszą się ogromnym powodzeniem. To właśnie podczas takich zabaw ludzie mogą się lepiej poznać, uczą się współpracy i współdziałania, szukają wspólnych rozwiązań w zupełnie nowych dla siebie sytuacjach. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, staramy się więc, żeby nasza oferta była elastyczna i dopasowana do Państwa potrzeb.
Przygotowaliśmy dla naszych Gości kilka propozycji:
Zawody drwali - Proponujemy ścinanie pala piłą, rąbanie klocków i wbijanie gwoździ na czas. Dzięki nam Państwa pracownicy nauczą się lepiej ze sobą współpracować, by osiągnąć jak najlepsze wyniki.
Gościom, którzy przyjechali wraz z dziećmi polecamy:
Park linowy: ABlandia - Rytro
Góra Parkowa: Krynica - Zdrój Doskonała rozrywka, która pogłębia więzy rodzinne oraz uczy szeregu innych umiejętności.
Wyciągi narciarskie - z różnymi stopniami trudności tras zjazdowych (ośla łączka dla małych dzieci,  szlaki czerwony i czarny dla wprawionych narciarzy i snowboardzistów) - wyciągi w Wierchomli, Szczawniku („Dwie Doliny Muszyna"), Powroźnik, Krynica (Góra Jaworzyna + gondola krynicka), Krynica Słotwiny.
Na terenie Ośrodka znajduje się mały park z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami, gdzie można odpocząć lub kibicować:
- zawodom strzeleckim do tarczy z wiatrówki lub łuku
- meczom siatkówki na naszym boisku, a w razie niesprzyjającej aury proponujemy grę w bilarda.
Miłośnikom wody polecamy:
- nowy kompleks basenów na Zapopradziu w Muszynie, lub:
- zawody wędkarskie na plaży ośrodka, który jest doskonale położony przy brzegu Rzeki Poprad
Tym, którzy podziwiają zabytki regionu proponujemy zwiedzanie:
- Sądeckiego Parku Etnograficznego wraz z Miasteczkiem Galicyjskim.
Degustację pysznych miodów i zwiedzanie pasieki w Kamiannej
A wszystkim innym, którzy chcą poznać piękno i urok naszego przysiółka proponujemy kulig "zielony" - latem - wozy w zaprzęgu konnym, z ławkami do siedzenia oraz "biały" - zimą- sanie ciągnięte przez parę koni, w pięknej zimowej scenerii, oświetlone pochodniami, z góralską muzyką w tle.

Po kuligu zapraszamy do naszej wiaty grillowej, na smaczny posiłek z grilla lub bogatą biesiadę z pieczonym baranem, zakrapianą zimnym piwem. Możemy zaoferować również bigos myśliwski lub grochówkę, w naszej restauracji serwującej dania kuchni regionalnej i doskonale zaopatrzoną kawiarnią. Nasz Ośrodek dysponuje dużą salą balową mogącą pomieścić do 150 osób.
Przedstawione propozycje możemy przygotować wraz z cenami i dostosować do oczekiwań klientów. Na życzenie możemy przygotować program kilkudniowego pobytu integracyjnego wraz z uwzględnieniem czasu orientacyjnego każdej z wyżej wymienionych atrakcji. W celu uzgodnienia szczegółów programu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

© OW Andrzejówka nad Popradem Muszyna - Zdrój, noclegi. Realizacja: Verakom