Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka nad Popradem, położony w urokliwym przysiółku w malowniczym zakolu rzeki Poprad, zaprasza do spędzenia niezapomnianych chwil w enklawie ciszy i spokoju. Doskonała lokalizacja, bliskość rzeki, zapierające dech w piersiach widoki oraz tradycyjna kuchnia regionalna, sprawią, że zapragną Państwo do nas powrócić. Organizujemy nie tylko pobyty indywidualne i rodzinne, ale także imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, biesiady, w tym ogniska z pieczeniem barana. Zapraszamy gości do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.
Dla naszych gości przygotowaliśmy 136 miejsc w segmentach mieszkalnych usytuowanych nad Popradem. Segmenty rodzinne (czteroosobowe) posiadają salon, sypialnie, przedpokój oraz łazienkę; każdy z nich posiada dwa niezależne wyjścia na zewnątrz, w tym jedno przez taras. Pozostałe segmenty (dwuosobowe), złożone są z sypialni, przedpokoju oraz łazienki.
 
Na terenie obiektu funkcjonuje kuchniaserwująca dania regionalne. Gościom udostępniamy dużą wiatę grillowa, idealną do organizacji plenerowych imprez oraz piaszczystą plażę, boiska do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, a także bezpłatny parking.
Dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi znajduje się budynku głównym. Andrzejówka jest wspaniałą bazą dla aktywnego wypoczynku oraz świetnym miejscem wypadowym na górskie wyprawy oraz wycieczki. W okolicy ośrodka znajduje się wiele miasteczek turystycznych, między innymi Muszyna oraz Krynica-Zdrój. Miejsca te, są znane z ujęć wód mineralnych oraz szlaków turystycznych. Z kolei granicząca z Andrzejówką Słowacja jest rajem dla amatorów rowerowych przygód, a bezpośredni dostęp do Popradu sprosta wymaganiom każdego wędkarza.
Organizujemy nie tylko pobyty indywidualne i rodzinne, ale także imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, biesiady, w tym ogniska z pieczeniem barana. Zapraszamy gości do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

© OW Andrzejówka nad Popradem Muszyna - Zdrój, noclegi. Realizacja: Verakom