PaintBall

Sprawdź się na polu bitwy z drużyną. Paintball w dużym skrócie polega na wyeliminowaniu (trafieniu) zawodników drużyny przeciwnej za pomocą strzelających żelowymi kulkami karabinków (tzw. markerów).

Specjalnie przygotowane scenariusze, (zadania dodatkowe, np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta, deathmatch, i wiele, wiele innych), dopasowane do wieku i umiejętności uczestników oraz ogromnych możliwości naszego pola, dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek.

Profesjonalny sprzęt strzelający (tzw. marker) dostosowany jest do wieku uczestników. Do rozgrywek używamy legendarnych markerów „BT Combat”. Dysponujemy również specjalnymi markerami sprężynowymi „JT Splatmaster” (sprężynowiec strzelający kulkami do paintball-a o mniejszej średnicy i z mniejszą siłą) przeznaczonymi dla młodszych uczestników (7-10lat).

Dyscyplina ta łączy w sobie elementy gier strategicznych, współzawodnictwa oraz współdziałania w grupie. W trakcie gry uczestnicy rozwijają u siebie zdolność logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją, bawiąc się przy tym w nietypowy sposób.

Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest 100 % bezpieczna.

Na terenie OWS Andrzejówka, posiadamy własne, duże, leśne pole "Woodball", dostosowane do rozgrywek również dzieci i młodzieży.