Trikke

Frajda na trzech kółkach. Trójkołowe pojazdy napędzane ludzkimi mięśniami, które można napędzać bez pedałowania i bez odpychania się, wystarczy jedynie odpowiednio przechylać je na boki. Korzystamy tylko z oryginalnych certyfikowanych urządzeń firmy TRIKKE.

Oprócz świetnej zabawy jest to świetny sposób, na poprawienie kondycji fizycznej. Zajęcia w formie kursu jazdy w którym występuje stopniowanie trudności. Coraz trudniejsze wyzwania czekające na uczestników nie pozwolą im się nudzić: nauka jazdy, wyścigi, slalomy, jazda z „górki”, proste triki, jazda pod górę, itp. (w zależności od ilości godzin, zaawansowania, wieku, sprawności fizycznej, chęci)

Trikke świetnie nadają się również do uzupełnienia treningu narciarzy poza sezonem zimowym gdyż ruchy oraz przeniesienie ciężaru ciała są zbliżone do jazdy carvingowej na nartach. Zjazdowi z „górki” (downhill) towarzyszą również te same pozytywne emocje co w narciarstwie, uczucie swobody, wolności i euforii.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę raiderów. Uczestnicy wyposażeni są w kaski i ochraniacze.

Na terenie OWS Andrzejówka, posiadamy własne pole do nauki pierwszych kroków, ale korzystamy też z pobliskich ścieżek rowerowych (EuroVelo).